Kariéra

Nabízíme následující volné pracovní místa.

TECHNIK BEZPEČNOSTNÍCH SYSTÉMŮ

Uvolnilo se nám pracovní místo na oddělení, které pracuje samostatně na nových zakázkách. Pokud zvládáš elektromontážní práci a zajímá Tě, jak zabezpečit rodinný dům, nebo banku, neváhej nás kontaktovat. Obratem nafasuješ služební automobil, profesionální nářadí, potřebnou elektroniku a velmi brzy se z Tebe stane profesionál na alarmy a kamerové systémy.

Náplň práce:

- instalace zabezpečovacích, požárních a kamerových systémů
- slaboproudé elektromontážní práce
- zprovoznění a programování zabezpečovacích a kamerových systémů
- spolupráce se servisním oddělením a asistence při revizích a odborných kontrolách
- komunikace se zákazníky

Požadujeme:

- Pozice MONTÉR je vhodná i pro manuálně zručné pracovníky BEZ ELEKTRO VZDĚLÁNÍ

- pro samostatou činnost vyučen, nebo SŠ vzdělání elektro
- zkušenosti s elektromontážní činností
- manuální zručnost
- znalost zabezpečovacích systémů výhodou
- znalost práce na PC
- základní orientace v technických schématech
- řidičský průkaz skupiny B
- trestní bezúhonnost
- časová flexibilita a ochota cestovat po ČR

Nabízíme:

- motivující mzdové ohodnocení závislé na odvedeném výkonu a výsledcích
- nadstandardní platové podmínky včetně bonusů a benefity
- prémie za dokončené zakázky, vánoční prémie
- samostatnou a zajímavou práci v přátelském kolektivu
- profesní a odborný růst
- služební automobil a telefon (možnost využití firemního vozu k soukr. účelům)
- vynikající pracovní uplatnění v perspektivním oboru
- zázemí zaběhnuté firmy a jistotu práce
- možné i pro absolventy

Počet volných míst:  1

Pokud máte zájem o uvedenou pracovní pozici, zašlete nám svůj profesní životopis s Vaší fotografií.
Veškeré dotazy odpovíme na tel. 775 684 433, nebo besys@besys.cz.

Logo partner Logo partner Logo partner Logo partner Logo partner Logo partner