Podporujeme

vkjm

Společnost BESYS již mnoho let pravidelně věnuje finanční i hmotné prostředky na podporu a rozvoj neziskových projektů a angažuje se v sociální oblasti. Sponzorství pro nás rozhodně není jen gesto. Činíme tak, neboť nejsme lhostejní ke svému okolí a ani ke svým spoluobčanům. V současné době podporujeme ve Zlínském kraji vybrané MŠ a v oblasti kultury každoročně Festival dechových hudeb.


Ve společnosti BESYS máme rádi aktivní rodinný život a sport. Zástupci firmy se pravidelně objevují na startu rodinných charitativních závodů, kdy je výtěžek ze závodu rozdělen mezi nemocné a handicapované děti. 


Od roku 2019 jsme se stali generálním partnerem úspěšného cyklistického projektu VRCHAŘSKÉ KORUNY JIŽNÍ MORAVY. Podrobné informace naleznete na odkazu vkjm.webnode.cz.


"BESYS Vrchařská koruna jižní Moravy (VKJM) je primárně cykloturistický projekt, nikoliv závod. Cílem akce je motivovat veřejnost ke sportu a lásce k přírodě. Přiblížit cyklistům i méně známá, ale přesto velmi atraktivní místa. Držitelem VKJM se stává každý cyklista, který v daném období zdolá na jízdním kole všech 20 předepsaných vrcholů. Jako důkaz je třeba na každém vrcholu se vyfotit tak, aby bylo patrné, že jde o dané místo. Po zkompletování všech vrcholů je nutné poslat všech 20 fotografií pořadateli. Pro účast není nutné se nikde registrovat a samotná účast je bezplatná."


Logo partner Logo partner Logo partner Logo partner Logo partner Logo partner