O firmě

Společnost BESYS s.r.o. je specializovaná elektromontážní firma se zaměřením na slaboproudé bezpečnostní a požární systémy. Nabízí svým zákazníkům komplexní a profesionální služby od zpracování projektové dokumentace, přes realizaci slaboproudých instalací a následně také servisní a revizní činnost. Firma je držitelem řady potřebných certifikátů a odborných osvědčení v oblasti elektrotechniky a požární ochrany. Firma působí na trhu od roku 2006, kdy začala podnikat pod obchodní značkou BESYS® jako fyzická osoba Martin Kašík. V roce 2017 došlo ke změně právní subjektivity z fyzické osoby na společnost s ručením omezeným.

V současné době společnost zaměstnává pracovníky pro oblast technického plánování, projekci, realizaci staveb a servisní činnost. Podstatnou výhodou společnosti BESYS s.r.o. je personální obsazení, odborná kvalifikace všech zaměstnanců, znalosti a cenné osobní zkušenosti z průmyslových elektromontáží. Zaměstnanci se podíleli na realizaci nejvýznamnějších staveb v České republice a zahraničí s praxí více než 20 let. Díky těmto aspektům a dobrému technickému zázemí může společnost nabídnout širokou škálu elektromontážních služeb a profesionální přístup s garancí kvalitně odvedené práce.

Jedná se o stabilní firmu, která si získala u svých zákazníků velmi dobré jméno a má za dobu působení přes 1000 stabilních zákazníků na nejrůznějších typech objektů, od velikosti rodinných domů až po velmi rozsáhlé průmyslové objekty.

Pro smluvní zákazníky je zajištěna servisní pohotovost 24 hodin po celé ČR. Hlavní provozovnu a servisní oddělení naleznete v Holešově na ulici Samostatnost 1181. Pro zajištění rychlé dostupnosti jsou pro Vás servisní technici dále k dispozici v Brně a Praze.


Logo partner Logo partner Logo partner Logo partner Logo partner Logo partner